Prediction game (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (24 entries)

en: Administer
id: Kelola

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Cancel
id: Batal

en: Overview
id: Sekilas

en: Edit
id: Sunting

en: Date
id: Tanggal

en: None
id: Tiada

en: Name
id: Nama

en: Save
id: Simpan

en: Time
id: Waktu

en: View
id: Lihat

en: 1 hour
id: 1 jam

en: User
id: Pengguna

en: 1 day
id: 1 hari

en: Details
id: Rincian

en: Other
id: Lainnya

en: Save changes
id: Simpan perubahan

en: Position
id: Posisi

en: Result
id: Hasil

en: New
id: Baru

en: @count minutes
id: @count menit

en: @count hours
id: @count jam

en: Identifier
id: Pengenal
