Prediction game (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (21 entries)

en: Administer
is: Stjórna

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Cancel
is: Hætta við

en: Overview
is: Yfirlit

en: Edit
is: Breyta

en: Date
is: Dagsetning

en: None
is: Engin

en: Name
is: Nafn

en: Save
is: Vista

en: Time
is: Tími

en: View
is: Skoða

en: 1 hour
is: 1 klst

en: ID
is: Kenni

en: User
is: Notandi

en: Details
is: Nánar

en: Save changes
is: Vista breytingar

en: Position
is: Staðsetning

en: New
is: Nýtt

en: @count hours
is: @count klst

en: Identifier
is: Aðgreinir
