Prediction game (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (17 entries)

en: Administer
ka: მართვა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Overview
ka: მიმოხილვა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Date
ka: თარიღი

en: None
ka: არცერთი

en: Name
ka: სახელი

en: Time
ka: დრო

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Details
ka: დეტალები

en: Other
ka: სხვა

en: Save changes
ka: ცვლილებების შენახვა

en: Position
ka: პოციზია

en: Result
ka: შედეგი

en: New
ka: ახალი
