Prediction game (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (25 entries)

en: Administer
lv: Administrēt

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Overview
lv: Pārskats

en: Edit
lv: Labot

en: Date
lv: Datums

en: None
lv: Nav

en: Name
lv: Nosaukums

en: Save
lv: Saglabāt

en: Time
lv: Laiks

en: View
lv: Skatīt

en: 1 hour
lv: 1 stunda

en: User
lv: Lietotājs

en: 1 day
lv: 1 diena

en: Details
lv: Sīkāka informācija

en: Other
lv: Citi

en: Save changes
lv: Saglabāt izmaiņas

en: Position
lv: Pozīcija

en: Result
lv: Rezultāts

en: New
lv: Jauns

en: @count minutes
lv: @count minūtes

en: @count hours
lv: @count stundas

en: Identifier
lv: Identifikators

en: Matches
lv: Rezultāti
