Prediction game (7.x-1.0) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Administer
mg: Mitantana

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: 1 hour
mg: 1 ora

en: User
mg: Mpampiasa
