Prediction game (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (16 entries)

en: Administer
ne: व्यवस्थापक

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Overview
ne: समिक्षा

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Date
ne: मिति

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Name
ne: नाम

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Time
ne: समय

en: View
ne: दृश्य

en: ID
ne: परिचय

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Details
ne: विस्तृत

en: New
ne: नयाँ
