Prediction game (7.x-1.0) - en to sr translation catalogue (11 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Cancel
sr: Поништи

en: Edit
sr: Измени

en: Date
sr: Датум

en: Name
sr: Име

en: Save
sr: Сачувај

en: Time
sr: Време

en: View
sr: Преглед

en: ID
sr: ИД

en: User
sr: Корисник
