Prediction game (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (32 entries)

en: Administer
sv: Administrera

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Overview
sv: Översikt

en: Edit
sv: Redigera

en: Date
sv: Datum

en: None
sv: Ingen

en: Name
sv: Namn

en: Save
sv: Spara

en: Time
sv: Tid

en: View
sv: Visa

en: 1 hour
sv: 1 timme

en: User
sv: Användare

en: Points
sv: Poäng

en: 1 day
sv: 1 dag

en: Details
sv: Detaljer

en: Other
sv: Övriga

en: Save changes
sv: Spara ändringar

en: Result
sv: Resultat

en: New
sv: Ny

en: @count minutes
sv: @count minuter

en: @count hours
sv: @count timmar

en: Identifier
sv: Identifierare

en: Matches
sv: Matcher

en: Winner
sv: Vinnare

en: Difference
sv: Skillnad

[ctx: sports]
en: Matches per page
sv: Matcher per sida

[ctx: sports]
en: Select the number of matches that will be displayed on one page when browsing them.
sv: Välj det antal matcher som kommer att visas per sida när man bläddrar igenom dem.

[ctx: sports]
en: Round #!num: !date (!match_count matches)
sv: Omgång #!num: !date (!match_count matcher)

[ctx: sports]
en: No matches were added.
sv: Inga matcher lades till.

[ctx: sports]
en: Matches
sv: Matcher
