Prediction game (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (17 entries)

en: Administer
th: บริหารระบบ

en: Delete
th: ลบ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Overview
th: ภาพรวม

en: Edit
th: แก้ไข

en: Date
th: วันที่

en: None
th: ไม่มี

en: Save
th: บันทึก

en: Time
th: เวลา

en: View
th: ดู

en: 1 hour
th: 1 ชั่วโมง

en: ID
th: ไอดี

en: Details
th: รายละเอียด

en: Other
th: อื่นๆ

en: Save changes
th: บันทึกการเปลี่ยนแปลง

en: Position
th: ตำแหน่ง

en: Result
th: ผล
