Prediction game (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (26 entries)

en: Administer
tr: Yönet

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Cancel
tr: İptal

en: Overview
tr: Genel Bakış

en: Edit
tr: Düzenle

en: Date
tr: Tarih

en: None
tr: Hiçbiri

en: Name
tr: İsim

en: Save
tr: Kaydet

en: Time
tr: Zaman

en: View
tr: Görüntüle

en: 1 hour
tr: @count saat

en: User
tr: Kullanıcı

en: Points
tr: Puanlar

en: 1 day
tr: @count gün

en: Details
tr: Ayrıntılar

en: Other
tr: Diğer

en: Save changes
tr: Değişiklikleri kaydet

en: Position
tr: Konum

en: Result
tr: Sonuç

en: Teams
tr: Takımlar

en: New
tr: Yeni

en: @count minutes
tr: @count dakika

en: @count hours
tr: @count saat

en: Identifier
tr: Tanımlayıcı
