Prediction game (7.x-1.0) - en to ur translation catalogue (15 entries)

en: Administer
ur: انتظام

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Overview
ur: جائزہ

en: Edit
ur: تدوین

en: Date
ur: تاریخ

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Name
ur: نام

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Time
ur: وقت

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: ID
ur: شناخت

en: User
ur: صارف

en: Details
ur: تفصیلات
