Premium content (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: None
cs: Žádné

en: User
cs: Uživatel

en: Node
cs: Uzly

en: Weeks
cs: Týdnů

en: Days
cs: Dnů

en: Months
cs: Měsíce

en: Years
cs: Roky
