Premium content (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: None
eu: Bat ere ez

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Node
eu: Nodoa

en: Weeks
eu: Asteak

en: Days
eu: Egunak
