Premium content (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: None
fi: Ei mitään

en: User
fi: Käyttäjä

en: Weeks
fi: Viikot

en: Days
fi: Päivät

en: Months
fi: Kuukaudet

en: Years
fi: Vuodet
