Premium content (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: None
fr: Aucun(e)

en: User
fr: Utilisateur

en: Node
fr: Nœud

en: Weeks
fr: Semaines

en: Days
fr: Jours

en: Months
fr: Mois

en: Years
fr: Années

en: Access denied message
fr: Message d'accés refusé

en: TODO Add a descriptive string here to show in the UI.
fr: À FAIRE Ajouter une chaîne descriptive ici à afficher dans l'UI
