Premium content (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: None
ja: なし

en: User
ja: ユーザー

en: Node
ja: ノード

en: Weeks
ja: 週

en: Days
ja: 日

en: Access denied message
ja: アクセス拒否メッセージ
