Premium content (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: level
kn: ಮಟ್ಟ

en: Weeks
kn: ವಾರಗಳು

en: Days
kn: ದಿನಗಳು
