Premium content (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: None
lv: Nav

en: User
lv: Lietotājs

en: Node
lv: Mezgls

en: level
lv: līmenis

en: Weeks
lv: Nedēļas

en: Days
lv: Dienas
