Premium content (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: None
oc: Pas cap

en: User
oc: Utilizaire

en: Node
oc: Nosèl

en: Weeks
oc: Setmanas

en: Days
oc: Jorns
