Premium content (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: None
pl: Brak

en: User
pl: Użytkownik

en: Node
pl: Węzeł

en: level
pl: poziom

en: Weeks
pl: Tygodni

en: Days
pl: Dni

en: Months
pl: Miesięcy

en: Remove premium status
pl: Oznacz treść jako bezpłatną

en: Protect archives only: Items switch to premium status after a specified period
pl: Ogranicz dostęp do archiwum: Treści są oznaczane jako płatne po określonym czasie

en: Protect latest content only: Items switch to non-premium status after a specified period
pl: Ogranicz dostęp do najnowszych treści: są oznaczane jako bezpłatne dopiero po określonym czasie

en: Years
pl: Lat

en: TODO Add a descriptive string here to show in the UI.
pl: TODO Dodać opis wyświetlany w UI.

en: Protection type
pl: Typ ochrony

en: levels
pl: poziomy
