Premium content (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: None
tr: Hiçbiri

en: User
tr: Kullanıcı

en: Node
tr: Düğüm

en: Weeks
tr: Hafta

en: Days
tr: Günler

en: Months
tr: Aylar
