Premium content (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: None
uk: Немає

en: User
uk: Користувач

en: Node
uk: Матеріал

en: level
uk: рівень

en: Weeks
uk: Тижні

en: Days
uk: Дні(в)

en: Months
uk: Місяці

en: Years
uk: Роки

en: Access denied message
uk: Повідомлення про заборону доступу

en: TODO Add a descriptive string here to show in the UI.
uk: ЗРОБИТИ: Додати опис для показу в інтерфейсі.
