Premium content (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: None
da: Ingen

en: User
da: Bruger

en: Node
da: Indholdselement

en: Weeks
da: Uger

en: Days
da: Dage

en: Months
da: Måneder

en: Years
da: År

en: TODO Add a descriptive string here to show in the UI.
da: TODO Tilføj en beskrivende tekst til visning i grænsefladen.
