Premium content (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: None
it: Nessuno

en: User
it: Utente

en: Node
it: Nodo

en: Weeks
it: Settimane

en: Days
it: Giorni

en: Months
it: Mesi

en: Years
it: Anni

en: Access denied message
it: Messaggio di accesso negato
