Premium content (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: None
sv: Ingen

en: User
sv: Användare

en: Node
sv: Nod

en: Weeks
sv: Veckor

en: Days
sv: Dagar

en: Months
sv: Månader

en: Years
sv: År

en: TODO Add a descriptive string here to show in the UI.
sv: Att göra: Lägga till en beskrivande text här som skall visas i användargränssnittet.
