Premium content (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: None
vi: Không có

en: User
vi: Người dùng

en: Weeks
vi: Tuần

en: Days
vi: Ngày

en: TODO Add a descriptive string here to show in the UI.
vi: TODO Viết mô tả để hiển thị trong UI.
