Google Code Prettify (7.x-1.0-beta1) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: User interface
af: Gebruikerskoppelvlak

en: Pages
af: Bladsye

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Default
af: Verstek

en: All
af: Alle

en: Header
af: Hoof

en: Footer
af: Onderskrif

en: Global settings
af: Globale-instellings
