Google Code Prettify (7.x-1.0-beta1) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: User interface
am: የተጠቃሚ አዋዋይ

en: Pages
am: ገፆች

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Default
am: ነባሪ

en: Header
am: ራስጌ

en: Footer
am: ግርጌ

en: Global settings
am: አጠቃላይ አቀናባሪዎች

en: SQL
am: ኤስ ኪው ኤል
