Google Code Prettify (7.x-1.0-beta1) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: User interface
ast: Interfaz d'usuariu

en: Pages
ast: Páxines

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Default
ast: Predefiníu

en: Advanced settings
ast: Axustes avanzaos

en: All
ast: Too

en: Header
ast: Encabezáu

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: Global settings
ast: Preferencies globales
