Google Code Prettify (7.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (14 entries)

en: User interface
be: Інтэрфэйс карыстальніка

en: Pages
be: Старонкі

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Default
be: Прадвызначана

en: Advanced settings
be: Пашыраныя налады

en: All
be: Усе

en: Header
be: Загаловак

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Global settings
be: Усеагульныя налады

en: Features
be: Функцыі

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
be: Калі абраны PHP-рэжым, увядзіце PHP-код паміж %php. Увага: выкананне некарэктнага PHP-кода можа пашкодзіць Ваш сайт.

en: Print
be: Друк

en: About
be: Аб
