Google Code Prettify (7.x-1.0-beta1) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: User interface
bn: ব্যবহারকারী ইন্টারফেস

en: Pages
bn: পৃষ্ঠাসমূহ

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: All
bn: সমস্ত

en: Print
bn: প্রিন্ট

en: About
bn: সম্পর্কে
