Google Code Prettify (7.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (18 entries)

en: User interface
ca: Interfície d'usuari

en: Pages
ca: Pàgines

en: Yes
ca: Sí

en: Default
ca: Per defecte

en: Advanced settings
ca: Configuració avançada

en: All
ca: Tot

en: Header
ca: Capçalera

en: Footer
ca: Peu

en: Global settings
ca: Paràmetres globals

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
ca: Entreu una pàgina per línia com camins de Drupal. El caràcter '*' és un comodí. Exemples de camí són %blog per la pàgina de bloc i %blog-wildcard per a cada bloc personal. %front és la portada.

en: Features
ca: Funcionalitats

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
ca: Si es tria el mode PHP, entreu codi PHP entre %php. Tingueu en compte que executar codi PHP incorrecte pot rompre el vostre lloc Drupal.

en: Print
ca: Impressió

en: About
ca: Detalls

en: Credits
ca: Crèdits

en: Example:
ca: Exemple:

en: Define CSS
ca: Defineix CSS

en: Styles
ca: Estils
