Google Code Prettify (7.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (17 entries)

en: User interface
et: Kasutajaliides

en: Pages
et: Lehed

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Default
et: Vaikimisi

en: Advanced settings
et: Täpsemad sätted

en: All
et: Kõik

en: Header
et: Päis

en: Footer
et: Jalus

en: Global settings
et: Üldseaded

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
et: Sisesta üks aadress reale. Tärn (*) on kasutatav, kui metamärk (wildcard). Näidisaadressid on %blog blogilehe jaoks ja %blog-wildcard iga personaalse blogi jaoks. %front on kasutatav avalehe jaoks.

en: Features
et: Omadused

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
et: Valides PHP režiimi, siseta PHP kood %php vahele. Pea meeles, et ebakorrektne PHP-kood võib Drupali kodulehe katki teha.

en: Print
et: Prindi

en: About
et: Programmist

en: Define CSS
et: CSS-i määramine

en: Styles
et: Stiilid
