Google Code Prettify (7.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (20 entries)

en: User interface
fi: Käyttöliittymä

en: Pages
fi: Sivut

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Default
fi: Oletus

en: Advanced settings
fi: Edistyneet asetukset

en: All
fi: Kaikki

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Global settings
fi: Sivuston laajuiset asetukset

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
fi: Kirjoita kullekin riville yksi Drupalin polku. Tähti (*) toimii jokerimerkkinä. Esimerkiksi polku %blog tarkoittaa blogisivuja ja %blog-wildcard jokaista henkilökohtaista blogia. Etusivu on %front.

en: Features
fi: Ominaisuudet

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
fi: Jos PHP-tila on valittuna, syötä PHP-koodi %php -tagien väliin. Huom!  Virheellisen PHP-koodin ajaminen voi rikkoa sivuston.

en: Screen
fi: Ruutu

en: Print
fi: Tulosta

en: About
fi: Tietoja

en: Example:
fi: Esimerkki:

en: Page specific activation settings
fi: Sivukohtaiset aktivointiasetukset

en: Define CSS
fi: Määrittele CSS

en: Styles
fi: Tyylit
