Google Code Prettify (7.x-1.0-beta1) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Pages
fil: Mga Pahina

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Default
fil: Pamantayan

en: All
fil: Lahat

en: Header
fil: Ulunan

en: Footer
fil: Paanan
