Google Code Prettify (7.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (17 entries)

en: User interface
hr: Korisničko sučelje

en: Pages
hr: Stranice

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Default
hr: Zadano

en: Advanced settings
hr: Napredne postavke

en: All
hr: Svi

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Footer
hr: Podnožje

en: Global settings
hr: Opće postavke

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
hr: Unesi jednu stranicu po redu kao Drupal putanje. Znamenka '*' je višeznačna. Primjer putanje je %blog za blog stranice i %blog-wildcard za svaki osobni blog. %front je za naslovnicu.

en: Features
hr: Značajke

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
hr: Ukoliko je odabran PHP-mod, unesite PHP kod između %php. Imajte na umu kako izvršenje lošeg PHP koda može srušiti vašu Drupal stranicu.

en: Print
hr: Ispis

en: About
hr: Opis

en: Load on every page except the listed pages.
hr: Pokreni na svim stranicama osim na navedenima.

en: Styles
hr: Stilovi
