Google Code Prettify (7.x-1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: User interface
jv: Polatan panganggo

en: Pages
jv: Kācā

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Default
jv: Gawan

en: Advanced settings
jv: Sétingan lanjutan

en: All
jv: Kabèh

en: Global settings
jv: Sétingan global

en: Print
jv: Céthak

en: About
jv: Ngenani
