Google Code Prettify (7.x-1.0-beta1) - en to kn translation catalogue (11 entries)

en: User interface
kn: ಬಳೆಕೆದಾರರ ಇಂಟರ್ಫೇಸ್

en: Pages
kn: ಪುಟಗಳು(_e):

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Header
kn: ಹೆಡರ್

en: Screen
kn: ತೆರೆ

en: Print
kn: ಮುದ್ರಿಸು(_P)...

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Credits
kn: ಮನ್ನಣೆಗಳು
