Google Code Prettify (7.x-1.0-beta1) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: User interface
mg: Momba ny mpikambana

en: Pages
mg: Takelaka

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Header
mg: Lohan-pejy

en: Footer
mg: Tongo-pejy
