Google Code Prettify (7.x-1.0-beta1) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: User interface
mn: Хэрэглэгчийн интерфэйс

en: Pages
mn: Хуудаснууд

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Default
mn: Анхны утга

en: All
mn: Бүгд

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг

en: Global settings
mn: Ерөнхий тохиргоо
