Google Code Prettify (7.x-1.0-beta1) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: User interface
mr: वापरकर्ता अंतरपृष्ठ

en: Pages
mr: पाने

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: All
mr: सर्व
