Google Code Prettify (7.x-1.0-beta1) - en to my translation catalogue (10 entries)

en: User interface
my: အသုံးပြုသူအသွင်အပြင်

en: Pages
my: စာမျက်နှာများ

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Advanced settings
my: အဆင့်မြင့် အထိန်းအချုပ်များ

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: Print
my: မိတ္တူထုတ်ရန် (ပရင့်ထုတ်ရန်)

en: About
my: အကြောင်း

en: Example:
my: ဥပမာ -
