Google Code Prettify (7.x-1.0-beta1) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: User interface
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਇੰਟਰਫੇਸ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: All
pa: ਸਭ

en: Header
pa: ਹੈੱਡਰ
