Google Code Prettify (7.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (24 entries)

en: User interface
pl: Interfejs użytkownika

en: Pages
pl: Strony

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Default
pl: Domyślny

en: Advanced settings
pl: Ustawienia zaawansowane

en: All
pl: Wszystko

en: Header
pl: Nagłówek

en: Footer
pl: Stopka

en: Global settings
pl: Ustawienia globalne

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
pl: Adres każdej strony wprowadza się w osobnej linii, podając ścieżki w formacie Drupala. Znak "*" zastępuje dowolną ilość innych znaków. Przykłady ścieżek: <em>%blog</em> dla strony z blogami i <em>%blog-wildcard</em> dla wszystkich pojedynczych blogów użytkowników. %front oznacza stronę główną.

en: Features
pl: Funkcjonalności

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
pl: Jeśli wybrano tryb PHP, kod należy umieścić wewnątrz znaków %php. Warto wiedzieć, że uruchamianie niepoprawnie napisanego kodu PHP może spowodować całkowitą awarię witryny.

en: Screen
pl: Ekran

en: Print
pl: Drukuj

en: About
pl: O stronie

en: Load on every page except the listed pages.
pl: Wczytaj na każdej stronie z wyjątkiem wyświetlonych stron.

en: Example:
pl: Przykład:

en: Define CSS
pl: Zdefiniuj CSS

en: Styles
pl: Style

en: OCaml, SML, F# and similar languages
pl: OCaml, SML, F# i inne podobne języki

en: Sunburst vim theme (by David Leibovic)
pl: Szablon Sunburst vim (stworzony przez: David Leibovic)

en: Author and maintainer
pl: Twórca i administrator

en: Found (<code>@library-path</code>)
pl: Znaleziono (<code>@library-path</code>)
