Google Code Prettify (7.x-1.0-beta1) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Pages
se: Siiddut

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: All
se: Buot

en: Print
se: Čálit

en: About
se: Birra
