Google Code Prettify (7.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (18 entries)

en: User interface
sk: Používateľské rozhranie

en: Pages
sk: Stránky

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Default
sk: Predvolené

en: Advanced settings
sk: Pokročilé nastavenia

en: All
sk: Všetky

en: Header
sk: Hlavička

en: Footer
sk: Päta

en: Global settings
sk: Globálne nastavenia

en: CSS
sk: CSS vzhľad

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
sk: Na každý riadok zadajte jednu cestu. Znak * je zástupný znak. Cesta môže byť napr. %blog pre stránku blogu alebo %blog-wildcard pre každý osobný blog. %front je titulná stránka.

en: Features
sk: Vlastnosti

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
sk: Ak je zvolený režim PHP, zadajte PHP kód medzi %php. Poznámka: spustenie nevhodného kódu môže znefunkčniť váš web.

en: Print
sk: Tlačiť

en: About
sk: Informácie o

en: Load on every page except the listed pages.
sk: Nahrať na každej stránke okrem uvedených.

en: Styles
sk: Štýly
