Google Code Prettify (7.x-1.0-beta1) - en to sl translation catalogue (13 entries)

en: User interface
sl: Uporabniški vmesnik

en: Pages
sl: Strani

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Default
sl: Privzeto

en: All
sl: Vsi

en: Header
sl: Glava

en: Footer
sl: Noga

en: Global settings
sl: Globalne nastavitve

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
sl: Vnesi vsak naslov do strani v svojo vrstico. Znak '*' je splošen znak. Primeri naslovov so %blog za blog stran in %blog-wildcard za vsak osebni blog. %front je pozdravna stran.

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
sl: Če je izbran PHP način, vnesite PHP kodo med %php. Nepravilno izvajanje PHP kode lahko onemogoči delovanje vaše spletne strani.

en: Print
sl: Natisni

en: About
sl: O modulu
