Google Code Prettify (7.x-1.0-beta1) - en to sq translation catalogue (11 entries)

en: Pages
sq: Faqet

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: All
sq: Të gjitha

en: Header
sq: Titulli

en: Footer
sq: Fund'faqe

en: Global settings
sq: Rregullimet e përgjithshme

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
sq: Shkruaj një faqe për rresht si pozicione Drupal. Simboli '*' është Jolly. Shembull pozicionesh janë %blog për faqen e ditarëve dhe %blog-wildcard për çdo ditar personal. %front është faqja kryesore.

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
sq: Nëse është zgjedhur modaliteti PHP, shkruaj kodin PHP midis %php. Ki parasysh që ekzekutimi i një kodi jokorrekt PHP mund të dëmtojë sitin tënd Drupal.

en: About
sq: Informacione
