Google Code Prettify (7.x-1.0-beta1) - en to te translation catalogue (11 entries)

en: User interface
te: వాడుకరి అంతరవర్తి

en: Pages
te: పేజీలు

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Advanced settings
te: ఉన్నత ఎంపికలు

en: All
te: అన్నీ

en: Global settings
te: సార్వత్రిక అమరికలు

en: Features
te: విశేషాలు

en: About
te: గురించి

en: Example:
te: ఉదాహరణ:
