Google Code Prettify (7.x-1.0-beta1) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: User interface
ug: ئىشلەتكۈچىلەر كۆزنىكى

en: Pages
ug: بەت

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: All
ug: ھەممە

en: Header
ug: بەت بېشى

en: Global settings
ug: ئومۇمى تەڭشەش

en: Features
ug: ئالاھىدىلىكلىرى

en: Print
ug: بېسىپ چىقىرىش

en: About
ug: ھەققىدە

en: Styles
ug: شەكلى
